No.1 Producent i dostawca rozwiązań do oświetlania baloników i pontonów imprezowych

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Wiadomości Firmowe
Dom

Hafe International Limited

Certifications
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Customers Reviews
Włączyłem światła (z wyjątkiem testów), ale są one ładne i wydają się dość jasne. Szukałem zasilanych bateryjnie świateł do moich projektów i wygląda na to, że będą dobrze działać, ponieważ są indywidualne, więc możesz używać ich tak niewielu, jak tylko chcesz -

—— Lissete

Wspaniale, jak tylko otrzymaliśmy produkt, przetestowaliśmy niektóre z nich !! .. naprawdę imponujące .. jakość jest naprawdę dobra ..

—— Dimitri

Umieściłem je w balonach od klientów, które były wielkim hitem. Świetnie sprawdziło się to, czego potrzebowałem. Z pewnością otrzymam je ponownie na inne wydarzenia.

—— Marjorie

Fantastyczny dodatek do imprezy! Te były świetne! Wszyscy je kochali! Pracował idealnie, łatwy w użyciu!

—— Anastazja

Im Online Czat teraz

Hafe International Limited

1 2 3 4 5 6
Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited
fabryka dom2 główny produkt
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAFE
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%

HAFE International Limited (HAFE) jest wyspecjalizowanym producentem i globalnym eksporterem specjalistycznego oświetlenia, pontonów i elektryki, sprzętu i narzędzi.

Wuxi Fenigal Science and Technology Co. Ltd. jest spółką holdingową HAFE International Limited.

NASZA WIZJA

- bycie odnoszącym sukcesy innowacyjnym producentem i dostawcą specjalnego oświetlenia i pontonów z korzystnym oprogramowaniem sprzętowym wykorzystywanym zarówno w sektorze imprez, jak i wybranych branżach na rynku globalnym.

NASZA MISJA

- zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości specjalnego oświetlenia, pontonów i produktów elektrycznych typu reflavanet, sprzętu i narzędzi oraz spełnienie określonych wymagań rynkowych, dla których obsługujemy.

Założona na początku 2008 r. Firma HAFE rozpoczęła działalność od podmiotu biznesowego B2B, który zintegrował zasoby produkcyjne z listą sektorów przemysłowych obejmujących między innymi oświetlenie, elektrykę, maszyny, sprzęt logistyczny, wodę itp. Wśród nich typowe było oświetlenie i elektrotechnika na czym koncentrowaliśmy się głównie poprzez nie tylko produkcję OEM, ale także częściową i stopniową zmianę produkcji we własnych zakładach lub pod naszym nadzorem.

Od 2010 r. Nasza firma - pontony - przyciągnęła naszą uwagę, szczególnie te stosowane w różnych branżach eventowych. Rezultatem naszej działalności nadmuchiwanej wraz z niektórymi innowacyjnymi pomysłami zainspirowanymi najnowszymi technologiami oświetleniowymi i rosnącymi wymaganiami na rozwijającym się rynku było wygenerowanie naszego całkowicie nowego, wyjątkowego i specjalnego nadmuchiwanego oświetlenia imprez i oświetlenia przemysłowego.

W 2013 roku HAFE włączyła swoją obecną nazwę BtCoops.com jako kluczowy oddział firmy.

Dzisiaj firmy HAFE - BtCoops.com obejmują 4 podstawowe kategorie - Oświetlenie specjalne, pontony, elektryka oraz sprzęt i narzędzia. A nadmuchiwane balony oświetleniowe to specjalna linia produktów, która odróżnia nas od naszego odpowiednika.

Segment rynku

Poniżej przedstawiamy sektor rynku pierwotnego, dla którego służą nasze produkty:

  • - Wydarzenie
  • - Film i telewizja
  • - architektura
  • - Budowa
  • - Branże
  • - Bezpieczeństwo i ratunek
  • - aktywność na świeżym powietrzu

Rynek światowy

Poniższa mapa pokazuje, gdzie wykorzystywane są nasze produkty:

Nasz zasięg globalny

Skontaktuj się z nami

Szczegóły kontaktu
Hafe International Limited

Osoba kontaktowa: Fennie

Tel: 13656194224

Faks: 86-0510-85163211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)