aboutus

Hafe International Limited

Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: HAFE
Rok założenia: 2013
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

HAFE International Limited (HAFE) jest wyspecjalizowanym producentem i globalnym eksporterem specjalistycznego oświetlenia, pontonów i elektryki, sprzętu i narzędzi.

Wuxi Fenigal Science and Technology Co. Ltd. jest spółką holdingową HAFE International Limited.

NASZA WIZJA

- bycie odnoszącym sukcesy innowacyjnym producentem i dostawcą specjalnego oświetlenia i pontonów z korzystnym oprogramowaniem sprzętowym wykorzystywanym zarówno w sektorze imprez, jak i wybranych branżach na rynku globalnym.

NASZA MISJA

- zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości specjalnego oświetlenia, pontonów i produktów elektrycznych typu reflavanet, sprzętu i narzędzi oraz spełnienie określonych wymagań rynkowych, dla których obsługujemy.

Założona na początku 2008 r. Firma HAFE rozpoczęła działalność od podmiotu biznesowego B2B, który zintegrował zasoby produkcyjne z listą sektorów przemysłowych obejmujących między innymi oświetlenie, elektrykę, maszyny, sprzęt logistyczny, wodę itp. Wśród nich typowe było oświetlenie i elektrotechnika na czym koncentrowaliśmy się głównie poprzez nie tylko produkcję OEM, ale także częściową i stopniową zmianę produkcji we własnych zakładach lub pod naszym nadzorem.

Od 2010 r. Nasza firma - pontony - przyciągnęła naszą uwagę, szczególnie te stosowane w różnych branżach eventowych. Rezultatem naszej działalności nadmuchiwanej wraz z niektórymi innowacyjnymi pomysłami zainspirowanymi najnowszymi technologiami oświetleniowymi i rosnącymi wymaganiami na rozwijającym się rynku było wygenerowanie naszego całkowicie nowego, wyjątkowego i specjalnego nadmuchiwanego oświetlenia imprez i oświetlenia przemysłowego.

W 2013 roku HAFE włączyła swoją obecną nazwę BtCoops.com jako kluczowy oddział firmy.

Dzisiaj firmy HAFE - BtCoops.com obejmują 4 podstawowe kategorie - Oświetlenie specjalne, pontony, elektryka oraz sprzęt i narzędzia. A nadmuchiwane balony oświetleniowe to specjalna linia produktów, która odróżnia nas od naszego odpowiednika.

Segment rynku

Poniżej przedstawiamy sektor rynku pierwotnego, dla którego służą nasze produkty:

 • - Wydarzenie
 • - Film i telewizja
 • - architektura
 • - Budowa
 • - Branże
 • - Bezpieczeństwo i ratunek
 • - aktywność na świeżym powietrzu

Rynek światowy

Poniższa mapa pokazuje, gdzie wykorzystywane są nasze produkty:

Nasz zasięg globalny

Skontaktuj się z nami

Historia

Międzynarodowa historia Hafe dla branży oświetleniowej nadmuchiwanej

W dzisiejszych czasach każdy krok w biznesie HAFE - sukces nadmuchiwanego oświetlenia jest z Waszym wsparciem. Dziękuję Ci bardzo!
Cenimy sobie nasz wspólny rozwój i mamy nadzieję, że zrobimy dla Ciebie więcej w nowym 2018 roku!

2017 Najlepiej sprzedające się produkty na świecie w dziesiątkach krajów i regionów, cieszą się dobrą reputacją na rynku międzynarodowym i mają dilerów w wielu krajach i regionach.

Marzec 2017 r. Udał się do światowej sławy bazy dostawców grupy golden light, z powodzeniem wyeksportował 2 partie towarów, do tej pory nawiązano stosunki i współpracę ze znanymi na całym świecie dziesiątkami firm.

Listopad 2016 Nawiązaliśmy strategiczne sojusze i stosunki kooperacyjne z pierwszorzędnymi firmami krajowymi, które mają kilkadziesiąt lat udanego doświadczenia. i wcielamy w produkcję, nadmuchiwaną dekoracyjną dekorację oświetleniową, przemysłowe oświetlenie stanowisk pracy, aby stać się krajowym potężnym dostawcą różnego rodzaju nadmuchiwanego oświetlenia i dostawcą usług zintegrowanego programu serwisowego.


2015 Zespół R & D firmy dalej zaczął z powodzeniem realizować serię Sun, Pearl, Muse, Moon Series ... nadmuchiwane oświetlenie i inne nowe produkty, od tego czasu dalej skonsolidował nasze możliwości, aby zapewnić jednoetapowe rozwiązania oświetleniowe dla klientów w całym świat.

Grudzień 2013 Założona fabryka Wuxi zaczęła wchodzić na międzynarodowy rynek dla klientów na całym świecie.

Lipiec 2012 Zespół badawczy opracował balon z oświetleniem halogenowym i balon oświetleniowy RGB Led, który z powodzeniem nadaje się na różne specjalne okazje. dodatkowo wzbogaciła linię produktów.

Styczeń 2012 Kolejny założyciel, który od HAFE International limited ma ten sam ideał i dąży do połączenia, wykorzystując swój rynek, technologię, zalety marketingowe uzupełniające, ustanawia zespół.

Czerwiec 2009 Jeden z założycieli firmy wszedł w obszar nadmuchiwanego oświetlenia, znany później z pokrewnych branż, zdecydowany dostarczyć bardziej niezawodnego, ekologicznego, ekonomicznego nadmuchiwanego oświetlenia na rynku dla użytkowników.

Usługa

Jesteśmy oryginalnym producentem, a nasze firmy odzwierciedlają naszą misję dostarczania wysokiej jakości produktów i rozwiązań serwisowych na rynek, który obsługujemy, który obejmuje przede wszystkim cztery sekcje organiczne: oświetlenie specjalne, pontony, urządzenia elektryczne, sprzęt i narzędzia.

KATEGORIE PRZEDSIĘBIORSTW

 • OŚWIETLENIE SPECJALNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroki wachlarz specjalnych ofert i wariantów form oświetleniowych, materiałów, źródeł światła, aplikacji itp.
  Istnieją trzy główne sektory naszej jednostki oświetleniowej: specjalne lampy balonowe, nadmuchiwane produkty oświetleniowe - dekoracja i oświetlenie oraz konwencjonalne oświetlenie na specjalny rynek.
 • INFLATABLES : biznes dmuchanych produktów jest jedną z dwóch głównych sekcji biznesowych, na których się koncentrujemy. Nasz asortyment obejmuje niektóre podkategorie: pontony na imprezy, schronienia, cele tymczasowe, przemysł, itp.
 • ELEKTRYCZNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroką gamę specjalnych produktów elektrycznych i elektronicznych itp. Zwykle są one przeznaczone do dodatkowego użytku z naszym oświetleniem lub dmuchanymi przedmiotami. W naszej ofercie elektrycznej znajduje się kilka podsektorów: zasilanie i sterowanie, elektryka, bezpieczeństwo, sterowanie powietrzem, kable i przewody itp.
 • WYPOSAŻENIE I NARZĘDZIA : sprzęt i narzędzia obejmują funkcjonalne wyposażenie, sprzęt, walizkę transportową, narzędzia, które są przeznaczone głównie do imprez, filmów i telewizji, przemysłu, bezpieczeństwa i ratownictwa itp.

Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ
Budowanie zespołu to sekret, dzięki któremu nasza firma rośnie. Ludzie są najważniejszym atutem firmy.
Wraz z rozwojem firmy rozwija się profesjonalny zespół projektantów. Coraz więcej innowacyjnych koncepcji powstaje z ich nagromadzonego doświadczenia i doskonałych umiejętności. Ponadto, dzięki sprawnej i zaawansowanej technologii produkcji, pojawiają się różne nowe pomysły na produkty.
Inflatable to innowacyjna koncepcja, zawsze skupialiśmy się na różnych popularnych dekoracjach nadmuchiwanych i rozrywkowych, dotrzymywali kroku najnowszym międzynarodowym elementom dekoracyjnym wydarzeń i kontynuujcie je na naszym nadmuchiwanym design.match z projektem.

Szczegóły kontaktu