Hafe International Limited

 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
 • Chiny Hafe International Limited profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki HAFE
Rok założenia 2013
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

HAFE International Limited (HAFE)jest wyspecjalizowanym producentem i światowym eksporterem specjalnego oświetlenia, naftowań i urządzeń elektrycznych, sprzętu i narzędzi.

 

Wuxi Fenigal Science and Technology Co. Ltd.jest spółką holdingową HAFE International Limited.

 

Chiny Hafe International Limited profil firmy 0

Nasza wizja

- być udanym innowacyjnym producentem i dostawcą specjalnego oświetlenia i urządzeń nadmuchowych z przydatnymi sprzętami wykorzystywanymi zarówno w sektorze wydarzeń, jak i w wybranych branżach na rynku światowym.

Chiny Hafe International Limited profil firmy 1

Nasza misja

- dostarczać naszym klientom wysokiej jakości specjalne oświetlenie, pęcherzyki i produkty elektryczne, sprzęt i narzędzia oraz spełniać określone wymagania rynku, któremu służymy.

 

Założona na początku 2008 r. firma HAFE rozpoczęła działalność od podmiotu B2B, który zintegrował zasoby produkcyjne w licznych sektorach przemysłowych, w tym, ale nie ograniczając się do oświetlenia, urządzeń elektrycznych,maszyny, sprzęt logistyczny, woda itp.oświetlenie i elektrotechnikaW związku z tym, że firma jest częścią naszej działalności, nie tylko produkcja OEM, ale także częściowe i stopniowe przeniesienie produkcji w naszych zakładach lub pod naszym nadzorem.

Chiny Hafe International Limited profil firmy 2

 

Chiny Hafe International Limited profil firmy 3

 

Od 2010 roku, nowy biznes -Płynne- przyciągnęły naszą uwagę, zwłaszcza typy stosowane w różnych branżach Event.W rezultacie naszej działalności nadmuchowej wraz z innowacyjnymi pomysłami wywołanymi przez najnowsze technologie oświetleniowe i rosnące zapotrzebowanie na rozrywkowy rynek, powstała nasza nowa generacja, wyjątkowy i specjalny wypełniacz oświetlenia wydarzeń i oświetlenia przemysłowego.

 

W 2013 r. HAFE wprowadziła obecną nazwę BtCoops.com jako kluczowy oddział działalności spółki.

Chiny Hafe International Limited profil firmy 4

Chiny Hafe International Limited profil firmy 5

 

Obecnie działalność HAFE - BtCoops.com obejmuje cztery podstawowe kategorie - oświetlenie specjalne, naladki, urządzenia elektryczne oraz sprzęt i narzędzia.Dmuchalne balony są specjalną linią produktów, która odróżnia nas od naszych odpowiedników.

Chiny Hafe International Limited profil firmy 6Chiny Hafe International Limited profil firmy 7

Chiny Hafe International Limited profil firmy 8

Segment rynku

Poniżej wymieniono sektory rynku podstawowego, dla których nasz produkt służy:

 

 • - Wydarzenie
 • - Filmy i telewizja
 • - Architektura
 • - Budowla
 • - Przemysł
 • - Bezpieczeństwo i ratunek
 • - Aktywność na świeżym powietrzu

Chiny Hafe International Limited profil firmy 9

Chiny Hafe International Limited profil firmy 10

Rynek światowy

Poniższa mapa pokazuje, gdzie nasze produkty są stosowane:

Our Global Market Coverage

 

Chiny Hafe International Limited profil firmy 12

Skontaktuj się z nami

Chiny Hafe International Limited profil firmy 13

 

Historia

Międzynarodowa historia Hafe dla branży oświetleniowej nadmuchiwanej

W dzisiejszych czasach każdy krok w biznesie HAFE - sukces nadmuchiwanego oświetlenia jest z Waszym wsparciem. Dziękuję Ci bardzo!
Cenimy sobie nasz wspólny rozwój i mamy nadzieję, że zrobimy dla Ciebie więcej w nowym 2018 roku!

2017 Najlepiej sprzedające się produkty na świecie w dziesiątkach krajów i regionów, cieszą się dobrą reputacją na rynku międzynarodowym i mają dilerów w wielu krajach i regionach.

Marzec 2017 r. Udał się do światowej sławy bazy dostawców grupy golden light, z powodzeniem wyeksportował 2 partie towarów, do tej pory nawiązano stosunki i współpracę ze znanymi na całym świecie dziesiątkami firm.

Listopad 2016 Nawiązaliśmy strategiczne sojusze i stosunki kooperacyjne z pierwszorzędnymi firmami krajowymi, które mają kilkadziesiąt lat udanego doświadczenia. i wcielamy w produkcję, nadmuchiwaną dekoracyjną dekorację oświetleniową, przemysłowe oświetlenie stanowisk pracy, aby stać się krajowym potężnym dostawcą różnego rodzaju nadmuchiwanego oświetlenia i dostawcą usług zintegrowanego programu serwisowego.


2015 Zespół R & D firmy dalej zaczął z powodzeniem realizować serię Sun, Pearl, Muse, Moon Series ... nadmuchiwane oświetlenie i inne nowe produkty, od tego czasu dalej skonsolidował nasze możliwości, aby zapewnić jednoetapowe rozwiązania oświetleniowe dla klientów w całym świat.

Grudzień 2013 Założona fabryka Wuxi zaczęła wchodzić na międzynarodowy rynek dla klientów na całym świecie.

Lipiec 2012 Zespół badawczy opracował balon z oświetleniem halogenowym i balon oświetleniowy RGB Led, który z powodzeniem nadaje się na różne specjalne okazje. dodatkowo wzbogaciła linię produktów.

Styczeń 2012 Kolejny założyciel, który od HAFE International limited ma ten sam ideał i dąży do połączenia, wykorzystując swój rynek, technologię, zalety marketingowe uzupełniające, ustanawia zespół.

Czerwiec 2009 Jeden z założycieli firmy wszedł w obszar nadmuchiwanego oświetlenia, znany później z pokrewnych branż, zdecydowany dostarczyć bardziej niezawodnego, ekologicznego, ekonomicznego nadmuchiwanego oświetlenia na rynku dla użytkowników.

Usługa

Jesteśmy oryginalnym producentem, a nasze firmy odzwierciedlają naszą misję dostarczania wysokiej jakości produktów i rozwiązań serwisowych na rynek, który obsługujemy, który obejmuje przede wszystkim cztery sekcje organiczne: oświetlenie specjalne, pontony, urządzenia elektryczne, sprzęt i narzędzia.

KATEGORIE PRZEDSIĘBIORSTW

 • OŚWIETLENIE SPECJALNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroki wachlarz specjalnych ofert i wariantów form oświetleniowych, materiałów, źródeł światła, aplikacji itp.
  Istnieją trzy główne sektory naszej jednostki oświetleniowej: specjalne lampy balonowe, nadmuchiwane produkty oświetleniowe - dekoracja i oświetlenie oraz konwencjonalne oświetlenie na specjalny rynek.
 • INFLATABLES : biznes dmuchanych produktów jest jedną z dwóch głównych sekcji biznesowych, na których się koncentrujemy. Nasz asortyment obejmuje niektóre podkategorie: pontony na imprezy, schronienia, cele tymczasowe, przemysł, itp.
 • ELEKTRYCZNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroką gamę specjalnych produktów elektrycznych i elektronicznych itp. Zwykle są one przeznaczone do dodatkowego użytku z naszym oświetleniem lub dmuchanymi przedmiotami. W naszej ofercie elektrycznej znajduje się kilka podsektorów: zasilanie i sterowanie, elektryka, bezpieczeństwo, sterowanie powietrzem, kable i przewody itp.
 • WYPOSAŻENIE I NARZĘDZIA : sprzęt i narzędzia obejmują funkcjonalne wyposażenie, sprzęt, walizkę transportową, narzędzia, które są przeznaczone głównie do imprez, filmów i telewizji, przemysłu, bezpieczeństwa i ratownictwa itp.

Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ
Budowanie zespołu to sekret, dzięki któremu nasza firma rośnie. Ludzie są najważniejszym atutem firmy.
Wraz z rozwojem firmy rozwija się profesjonalny zespół projektantów. Coraz więcej innowacyjnych koncepcji powstaje z ich nagromadzonego doświadczenia i doskonałych umiejętności. Ponadto, dzięki sprawnej i zaawansowanej technologii produkcji, pojawiają się różne nowe pomysły na produkty.
Inflatable to innowacyjna koncepcja, zawsze skupialiśmy się na różnych popularnych dekoracjach nadmuchiwanych i rozrywkowych, dotrzymywali kroku najnowszym międzynarodowym elementom dekoracyjnym wydarzeń i kontynuujcie je na naszym nadmuchiwanym design.match z projektem.

Zostaw wiadomość