No.1 Producent i dostawca rozwiązań do oświetlania baloników i pontonów imprezowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Usługa

Certifications
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Customers Reviews
Włączyłem światła (z wyjątkiem testów), ale są one ładne i wydają się dość jasne. Szukałem zasilanych bateryjnie świateł do moich projektów i wygląda na to, że będą dobrze działać, ponieważ są indywidualne, więc możesz używać ich tak niewielu, jak tylko chcesz -

—— Lissete

Wspaniale, jak tylko otrzymaliśmy produkt, przetestowaliśmy niektóre z nich !! .. naprawdę imponujące .. jakość jest naprawdę dobra ..

—— Dimitri

Umieściłem je w balonach od klientów, które były wielkim hitem. Świetnie sprawdziło się to, czego potrzebowałem. Z pewnością otrzymam je ponownie na inne wydarzenia.

—— Marjorie

Fantastyczny dodatek do imprezy! Te były świetne! Wszyscy je kochali! Pracował idealnie, łatwy w użyciu!

—— Anastazja

Im Online Czat teraz

Hafe International Limited

1 2 3 4 5 6
Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited
fabryka dom2 główny produkt

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAFE
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Jesteśmy oryginalnym producentem, a nasze firmy odzwierciedlają naszą misję dostarczania wysokiej jakości produktów i rozwiązań serwisowych na rynek, który obsługujemy, który obejmuje przede wszystkim cztery sekcje organiczne: oświetlenie specjalne, pontony, urządzenia elektryczne, sprzęt i narzędzia.

KATEGORIE PRZEDSIĘBIORSTW

  • OŚWIETLENIE SPECJALNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroki wachlarz specjalnych ofert i wariantów form oświetleniowych, materiałów, źródeł światła, aplikacji itp.
    Istnieją trzy główne sektory naszej jednostki oświetleniowej: specjalne lampy balonowe, nadmuchiwane produkty oświetleniowe - dekoracja i oświetlenie oraz konwencjonalne oświetlenie na specjalny rynek.
  • INFLATABLES : biznes dmuchanych produktów jest jedną z dwóch głównych sekcji biznesowych, na których się koncentrujemy. Nasz asortyment obejmuje niektóre podkategorie: pontony na imprezy, schronienia, cele tymczasowe, przemysł, itp.
  • ELEKTRYCZNE : nasza oferta produktów obejmuje szeroką gamę specjalnych produktów elektrycznych i elektronicznych itp. Zwykle są one przeznaczone do dodatkowego użytku z naszym oświetleniem lub dmuchanymi przedmiotami. W naszej ofercie elektrycznej znajduje się kilka podsektorów: zasilanie i sterowanie, elektryka, bezpieczeństwo, sterowanie powietrzem, kable i przewody itp.
  • WYPOSAŻENIE I NARZĘDZIA : sprzęt i narzędzia obejmują funkcjonalne wyposażenie, sprzęt, walizkę transportową, narzędzia, które są przeznaczone głównie do imprez, filmów i telewizji, przemysłu, bezpieczeństwa i ratownictwa itp.
Szczegóły kontaktu
Hafe International Limited

Osoba kontaktowa: Fennie

Tel: 13656194224

Faks: 86-0510-85163211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)