No.1 Producent i dostawca rozwiązań do oświetlania baloników i pontonów imprezowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Hafe International Limited

Certifications
dobra jakość Nadmuchiwana dekoracja świetlna na sprzedaż
dobra jakość Nadmuchiwana dekoracja świetlna na sprzedaż
Customers Reviews
Włączyłem światła (z wyjątkiem testów), ale są one ładne i wydają się dość jasne. Szukałem zasilanych bateryjnie świateł do moich projektów i wygląda na to, że będą dobrze działać, ponieważ są indywidualne, więc możesz używać ich tak niewielu, jak tylko chcesz -

—— Lissete

Wspaniale, jak tylko otrzymaliśmy produkt, przetestowaliśmy niektóre z nich !! .. naprawdę imponujące .. jakość jest naprawdę dobra ..

—— Dimitri

Umieściłem je w balonach od klientów, które były wielkim hitem. Świetnie sprawdziło się to, czego potrzebowałem. Z pewnością otrzymam je ponownie na inne wydarzenia.

—— Marjorie

Fantastyczny dodatek do imprezy! Te były świetne! Wszyscy je kochali! Pracował idealnie, łatwy w użyciu!

—— Anastazja

Im Online Czat teraz

Hafe International Limited

1 2 3 4 5 6
Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited
dom fabryczny1 fabryka dom2 główny produkt

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAFE
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%

HAFE International Limited (HAFE) to wyspecjalizowany producent i globalny eksporter oświetlenia specjalnego, dmuchanych i elektrycznych urządzeń, sprzętu i narzędzi.

NASZA WIZJA

- być odnoszącym sukcesy innowacyjnym producentem i dostawcą specjalistycznego oświetlenia i pontonów z dobrymi rozwiązaniami dla branży eventowej i wybranych branż na rynku globalnym.

NASZA MISJA

- zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości oświetlenia specjalnego, dmuchańców i produktów elektrycznych relavanet, sprzętu i narzędzi oraz spełnienie określonych wymagań rynkowych, którym służymy.

Założona na początku 2008 r. Firma HAFE rozpoczęła działalność od podmiotu biznesowego B2B, który zintegrował zasoby produkcyjne na liście sektorów przemysłowych, w tym między innymi oświetlenia, urządzeń elektrycznych, maszyn, sprzętu logistycznego, wody itp. Wśród nich, oświetlenie i przemysł elektryczny były typowe. z tego, na czym się głównie skupialiśmy, poprzez nie tylko produkcję OEM, ale także częściową i stopniową zmianę produkcji we własnych obiektach lub pod naszym nadzorem.

Od 2010 roku naszą uwagę zwróciła nowa firma - pontony - zwłaszcza te, które są wykorzystywane w różnych branżach eventowych. Dzięki naszemu nadmuchiwanemu biznesowi i innowacyjnym pomysłom, które powstały dzięki najnowszym technologiom oświetleniowym, powstało zapotrzebowanie na wspaniały rynek, w którym powstało zupełnie nowe, wyjątkowe i wyjątkowe oświetlenie nadmuchiwane oraz oświetlenie przemysłowe.

W roku 2013 HAFE włączyło obecną nazwę BtCoops.com jako kluczowy dział firmy.

Obecnie firmy HAFE - BtCoops.com obejmują 4 podstawowe kategorie - oświetlenie specjalne, pontony, urządzenia elektryczne i sprzęt i narzędzia. Nadmuchiwane balony oświetleniowe to specjalny asortyment produktów, który odróżnia nas od naszego odpowiednika.

Segment rynku

Poniżej znajduje się sektor rynku pierwotnego, do którego nasz produkt służy:

  • - Wydarzenie
  • - Film i telewizja
  • - Architektura
  • - Budowa
  • - Branże
  • - Bezpieczeństwo i ratownictwo
  • - Aktywność na świeżym powietrzu

Rynek światowy

Poniżej mapa pokazuje, gdzie są używane nasze produkty:

Nasz globalny zasięg rynku

Skontaktuj się z nami

Szczegóły kontaktu
Hafe International Limited

Osoba kontaktowa: Pansy

Tel: 86-510-85163211

Faks: 86-0510-85163211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)