No.1 Producent i dostawca rozwiązań do oświetlania baloników i pontonów imprezowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Historia

Certifications
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Chiny Hafe International Limited Certyfikaty
Customers Reviews
Włączyłem światła (z wyjątkiem testów), ale są one ładne i wydają się dość jasne. Szukałem zasilanych bateryjnie świateł do moich projektów i wygląda na to, że będą dobrze działać, ponieważ są indywidualne, więc możesz używać ich tak niewielu, jak tylko chcesz -

—— Lissete

Wspaniale, jak tylko otrzymaliśmy produkt, przetestowaliśmy niektóre z nich !! .. naprawdę imponujące .. jakość jest naprawdę dobra ..

—— Dimitri

Umieściłem je w balonach od klientów, które były wielkim hitem. Świetnie sprawdziło się to, czego potrzebowałem. Z pewnością otrzymam je ponownie na inne wydarzenia.

—— Marjorie

Fantastyczny dodatek do imprezy! Te były świetne! Wszyscy je kochali! Pracował idealnie, łatwy w użyciu!

—— Anastazja

Im Online Czat teraz

Hafe International Limited

1 2 3 4 5 6
Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited Hafe International Limited
fabryka dom2 główny produkt

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HAFE
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Międzynarodowa historia Hafe dla branży oświetleniowej nadmuchiwanej

W dzisiejszych czasach każdy krok w biznesie HAFE - sukces nadmuchiwanego oświetlenia jest z Waszym wsparciem. Dziękuję Ci bardzo!
Cenimy sobie nasz wspólny rozwój i mamy nadzieję, że zrobimy dla Ciebie więcej w nowym 2018 roku!

2017 Najlepiej sprzedające się produkty na świecie w dziesiątkach krajów i regionów, cieszą się dobrą reputacją na rynku międzynarodowym i mają dilerów w wielu krajach i regionach.

Marzec 2017 r. Udał się do światowej sławy bazy dostawców grupy golden light, z powodzeniem wyeksportował 2 partie towarów, do tej pory nawiązano stosunki i współpracę ze znanymi na całym świecie dziesiątkami firm.

Listopad 2016 Nawiązaliśmy strategiczne sojusze i stosunki kooperacyjne z pierwszorzędnymi firmami krajowymi, które mają kilkadziesiąt lat udanego doświadczenia. i wcielamy w produkcję, nadmuchiwaną dekoracyjną dekorację oświetleniową, przemysłowe oświetlenie stanowisk pracy, aby stać się krajowym potężnym dostawcą różnego rodzaju nadmuchiwanego oświetlenia i dostawcą usług zintegrowanego programu serwisowego.


2015 Zespół R & D firmy dalej zaczął z powodzeniem realizować serię Sun, Pearl, Muse, Moon Series ... nadmuchiwane oświetlenie i inne nowe produkty, od tego czasu dalej skonsolidował nasze możliwości, aby zapewnić jednoetapowe rozwiązania oświetleniowe dla klientów w całym świat.

Grudzień 2013 Założona fabryka Wuxi zaczęła wchodzić na międzynarodowy rynek dla klientów na całym świecie.

Lipiec 2012 Zespół badawczy opracował balon z oświetleniem halogenowym i balon oświetleniowy RGB Led, który z powodzeniem nadaje się na różne specjalne okazje. dodatkowo wzbogaciła linię produktów.

Styczeń 2012 Kolejny założyciel, który od HAFE International limited ma ten sam ideał i dąży do połączenia, wykorzystując swój rynek, technologię, zalety marketingowe uzupełniające, ustanawia zespół.

Czerwiec 2009 Jeden z założycieli firmy wszedł w obszar nadmuchiwanego oświetlenia, znany później z pokrewnych branż, zdecydowany dostarczyć bardziej niezawodnego, ekologicznego, ekonomicznego nadmuchiwanego oświetlenia na rynku dla użytkowników.

Szczegóły kontaktu
Hafe International Limited

Osoba kontaktowa: Fennie

Tel: 13656194224

Faks: 86-0510-85163211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)